Jako część Volvo Group gwarantujemy rozwiązania finansowe dla produktów jednego z największych na świecie dostawców rozwiązań transportowych.

Volvo Financial Services oferuje pełny wachlarz usług finansowych dla branży samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych, autobusów i przemysłu morskiego. Podstawowe marki obsługiwane przez Volvo Financial Services to Volvo Trucks, Volvo Construction Equipment, Volvo Buses, Mack Trucks, Renault Trucks, UD Trucks, SDLG i Eicher.

Volvo Financial Services utworzono w 2001 roku, a główna siedziba znajduje się w Greensboro, Karolina Północna, USA. Firma zatrudnia ponad 1400 pracowników na całym świecie i oferuje finansowanie i ubezpieczenia w ponad 40 krajach.

Nasza kultura poszanowania i wsparcia powoduje, że jesteśmy pracodawcą pierwszego wyboru w branży i podstawowym dostawcą usług finansowania dla klientów i dealerów Volvo Group. Jesteśmy organizacją globalną, ale wykorzystujemy też lokalną wiedzę i doświadczenia. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu długoterminowych relacji w trakcie trwania całego cyklu koniunkturalnego.

Volvo Group

Volvo Group

Volvo Financial Services jest częścią Volvo Group, jednego z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz morskich i przemysłowych układów napędowych.

Dowiedz się więcej o Volvo Group
Pokieruj swoją przyszłością

Pokieruj swoją przyszłością

Działając jako zespół realizujący wspólny cel, staramy się osiągać coraz lepsze wyniki w każdym aspekcie naszej działalności. Oferujemy pełne wyzwań i fascynujące miejsca pracy z możliwościami rozwoju.

Zajrzyj do sekcji kariery zawodowej